Doprava zdarma pri nákupe nad 49 €

O nás

Kvalitné hračky za rozumné ceny

Nakoľko sme sami chovatelia kakadu ružových, rozumieme, že hračky bývajú pre papagáje spotrebným tovarom. Naše vtáky sa riadia heslom: “Čím viac za to “páničkovia” utratili, tým je to väčšia výzva trhnúť osobný rekord v zlikvidovaní.”

Aj preto sme si hračky začali vyrábať sami…

To znamená, že:

Chcete si o nás prečítať viac
a dozvedieť sa ako to celé začalo?

Po vyše dvoch desiatkach rokov skúseností s chovom exotického vtáctva sme sa pri výrobe hračiek zamerali na tieto faktory

Lano

Prečo sa uspokojiť s jedným typom lana, keď je ich z prírodných materiálov vyrábaných hneď niekoľko? Bavlnené, sisalové, konopné, jutové… Každé má svoje špecifické vlastnosti, ktoré môže papagáj objavovať.

Drevo

Vždy som chcela vedieť, z akého dreva je vyrobená hračka pre moje zviera. V našej ponuke preto máme špecifikované druhy ovocných stromov, z orezov ktorých drevo získavame a vyrábame naše produkty. Momentálne je to drevo z mirabelky, slivky, jablone a hrušky. Naša ponuka sa prispôsobuje sezóne a možnosti dostupnosti dreva, preto mávame aj špeciálne ponuky iných driev.

Uchytenie

Za najvhodnejšie uchytenie hračky o pletivo sme zvolili závitové články. Prečo, keď sa snažíme udržať ceny hračiek na čo najnižšej hodnote, sme zvolili drahšiu možnosť? Lebo nám ide o kvalitu. Závitový článok sa nám pri papagájoch osvedčil najviac, lebo:

  • je pevný - papagáj ho tak ľahko nezničí
  • je bezpečný - nedá sa zmačknúť a tak minimalizuje riziko, že si papagáj zasekne zobák alebo sa inak poraní kvôli pružine či spoji častí uchytenia
  • je praktický - hračku viete veľmi jednoducho a rýchlo zafixovať o pletivo tam, kde ju chcete a potrebujete (vďaka zašróbovaniu nehrozí, že ju papagáj zhodí)

X